פתרונות לפרישה

אצלנו תיהנו מפתרונות לפרישה

שמותאם לצרכים שלכם!

ניהול פיננסי מיומן של כספי הפרישה

פרישה לגמלאות היא תהליך מורכב, מאתגר ובעל השלכות רבות במגוון תחומים. העלייה בתוחלת החיים מגבירה את הצורך במציאת פתרונות פיננסיים שיאפשרו לכל אדם שפורש לגמלאות לממן את התקופה החדשה בחייו, על כל נגזרותיה, בנוחיות ועל פי שיקול דעתו. ניהול פיננסי מקצועי ומיומן של כספי הפרישה יכול לחסוך סכומים נכבדים ולאפשר עתיד פיננסי בטוח ויציב.

מהם פתרונות לפרישה?

פתרונות לפרישה כוללים מגוון אפיקי השקעה וחיסכון שנצברו במהלך שנות העבודה – חיסכון פנסיוני, קופות גמל, קרנות השתלמות, נכסי נדל”ן ועוד. ככלל, מומלץ להתייעץ עם מומחה ולקבל הכוונה בנושא זה, כך שתוכל להקטין את המיסוי על כספי הפרישה והפיצויים ולנהל באופן נבון חסכונות נוספים שעומדים לרשותך.

פתרונות לפרישה

מדוע חשוב לדאוג לפתרונות לפרישה?

החיסכון הפנסיוני הינו אפיק ההכנסה המרכזי בתקופת הפרישה, אולם גם הוא עלול שלא להספיק לצורך מימון כל ההוצאות הנדרשות. בתקופה זו עלולות להיווצר הוצאות בלתי צפויות הנוגעות למצבך הבריאותי, כך שמומלץ שלא להסתמך על אפיק החיסכון הפנסיוני באופן בלעדי ולדאוג מבעוד מועד לאפיק הכנסה חלופי.

יוסי מנור - מגוון פתרונות פרישה ייחודיים ואמינים

לרשות לקוחות סוכנות יוסי מנור ביטוח, פנסיה ופיננסים, עומדים מגוון כלים ופתרונות מתקדמים ואמינים לתקופת הפרישה. לקוחות הסוכנות נהנים משירותי ייעוץ אישיים לצורך הכנת תוכניות פרישה ייחודיות בהתאמה אישית, ומליווי מקצועי צמוד לאורך שנים.

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

Call Now Button

לקבלת הצעה

לפתרונות לפרישה

השאירו פרטים או חייגו 09-7463888

דילוג לתוכן